Společenská odpovědnost

V našem počínání jsme odpovědní a transparentní. Do našich hodnot, které vyznáváme, jsme začlenili společenská, environmentální a ekonomická hlediska. Stále se snažíme zlepšovat naše podnikatelské postupy, abychom dosáhli lepších výsledků a pomohli společnosti, v níž působíme. Trvale se věnujeme třem oblastem.

Ekologie

V Jihoafrické republice se vinaři velmi aktivně podílejí na změnách v přístupu k pěstování a produkci vína. V roce 1998 byla zavedena nová koncepce vedoucí k výrobě vína, která je šetrná k přírodě. Pravidelné audity potvrzují, že vinařství dodržují odsouhlasené postupy.

Jsme pyšni na to, že všechna naše vína z Jihoafrické republiky jsou označena speciální pečetí potvrzující, že vína byla vyrobena v souladu s tímto novým postupem. V České republice jsme členy systému Eko-Kom. Naše vína jsou opatřena známým zeleným logem, které potvrzuje, že plníme všechny povinnosti plynoucí z dovozu obalového materiálu do České republiky, a informujeme tím naše partnery o splnění všech zákonných povinností na ochranu našeho životního prostředí.

 Eko Kom 2020

zelen-bod

Vzdělávání

pebles Zaměřili jsme se na podporu vzdělávání dětí, jejichž rodiče pracují na vinicích, na kterých rostou naše vína. Pebbles Project, jak se organizace jmenuje, podporujeme od vzniku společnosti v roce 2008. Úspěchy dětí, které prošly touto organizací, jsou důkazem mimořádné prospěšnosti tohoto projektu a jsme neskonale vděčni všem učitelům, kteří dětem v rozvoji vzdělání pomáhají. Jsme nadšeni, že se nám postupně daří pro tento projekt získávat také naše zákazníky.

Aktuální news letter:

2015 Annual Report – Pebbles Project

spozor

Kultura

Dlouhodobě budujeme spolupráci s vybranými divadly v České republice. Naše spolupráce vede k podpoře rozvoje důležitých kulturních aktivit a jejich spojení s našimi kvalitními víny.fa954_strycek-vana-wallp_resize458x250