Představeni


Darling vinice

House of Wine je česká vinařská společnost, která byla založena v roce 2008. Za svůj cíl jsme si vytyčili výrobu, dovoz a prodej kvalitních vín. Naší ambicí je kultivovat trh s vínem a zvyšovat kulturu jeho konzumace.

Po důkladné analýze možností jsme vybrali Jihoafrickou republiku, a specificky Západní Kapsko, jako ideální místo k výrobě našich vín značek Phant a Fangalo. Obě značky jsme vyvinuli speciálně pro český trh. Vína jsou vyráběna pod trvalým dohledem našich odborníků na pečlivě vybraných vinicích.

Vedle výroby našich vlastních značek jsme se rozhodli postupně vybrat a na českém trhu představit i další vína nejen z malých vinařství z Jihoafrické republiky, ale i z dalších významných vinařských regionů. Tato činnost nikdy nekončí a náš mezinárodní tým pokračuje v neúnavné snaze najít pro český trh to nejlepší, co je mezi kvalitními víny ve světě k dispozici.

Garance autenticity všech našich produktů je klíčová pro vše, co děláme.

 

 

Z tohoto důvodu jsou všechna naše vína pocházející z Jihoafrické republiky označena speciální pečetí, která potvrzuje původ a kvalitu udávanou na etiketě každé jednotlivé lahve. Ze stejného důvodu věnujeme velkou péči vínu při jeho dovozu a skladování. Tím se nám daří zajistit, že ve všech částech dopravního řetězce jsou zaručeny optimální podmínky pro zachování originální kvality vína. Proto naše vína po otevření chutnají stejně skvěle, jako chutnala před svým odjezdem z vinařství v Jihoafrické republice.

Všechna vína jsou určena pouze pro gastro (Horeca) segment, a proto je nikdy nenajdete v nabídce velkých obchodních řetězců.

Gastro partnerům nabízíme kompletní servis od výběru vína, přes nabídku vhodného skla, návrhy vinných lístků a nikdy nekončící podporu.