FANGALO

FA all3

 

Vína Fangalo jsou lehká, moderní, velmi dobře pitelná. Výborně doplňují jídla české i mezinárodní kuchyně. Nabízena jsou především jako kvalitní rozlévaná vína.
Vína Fangalo byla uvedena na trh v ČR v roce 2012. V exportu baleného vína z Jihoafrické republiky do ČR představovalo Fangalo v roce 2013 celkem 63 %, což ukazuje jeho velký růst obliby mezi milovníky vína.
Většina hroznů, ze kterých se vína značky Fangalo vyrábějí, roste na tzv. bush wine vinicích, ve kterých jsou plody lépe chráněny před spalujícím africkým sluncem. Pomalé dozrávání a šetrný ruční sběr jsou nutným předpokladem pro výrobu těchto kvalitních moderních vín.
Každá lahev je opatřena speciální pečetí, která potvrzuje původ a kvalitu udávanou na etiketě.

Bag-in-Box – Moderní a praktické balení vína.

FA BiB zkouška

V České republice se pomalu rozšiřuje prodej vína v novém balení BiB „Bag in Box“. Tento obal je velmi populární a to nejen pro záruku uchování kvality a svěžesti vína, ale zároveň pro svou praktičnost. Toto moderní balení je oblíbené v zemích jako je Austrálie, severní Evropa, či v mnoha dalších. Výhodou obalu nejen pro restaurace, ale i pro domácnosti, je udržení kvality vína po dobu minimálně 8 týdnů po otevření. Vnitřní vakuové balení zaručuje, že první i poslední sklenka vína bude báječně čerstvá.