Novinky

Phant Sauvignon Blanc
PH Sauvignon new DC
S potěšením Vám oznamujeme, že jsme s naším vínem Phant Sauvignon Blanc získali další ocenění na největší mezinárodní soutěži vín Decanter World Wine Awards 2016.

V Anglii se konal již 13. ročník této prestižní soutěže vín a náš Phant Sauvignon Blanc zde získal bronzovou medaili!

Porota nejlepších světových odborníků hodnotila celkem 16 000 přihlášených vín ze 47 zemí světa a jsme hrdi na ocenění, který náš Phant Sauvignon Blanc získal.

Phant Pinotage Reserve
PH Pinotage MV new

S velkým potěšením Vám oznamujeme, že náš nový Phant Pinotage Reserve 2013  získal stříbrnou medaili na prestižní mezinárodní soutěži MUNDUS VINI Grand International Wine Award 2015.

V soutěži bylo přihlášeno 4300 vín ze všech světových regionů, ze kterých nezávislá stopadesátičlená porota čtyři dny vybírala ta nejlepší vína. Jsme velmi pyšní, že mezi oceněnými je i náš Phant Pinotage Reserve 2013.

FANGALO

 

Fangalo obr. web

 

Založili jsme nový facebookový profil Fangalo, kde můžete sbírat veškeré novinky, fotky a videa z dění kolem našich vín Fangalo. Navštivte nás na:

https://www.facebook.com/Fangalo/

Podívat se také můžete na video, které jsme natočili s naší kolegyní Elsie Pells, Cape Wine Master, a to na naší webové stránce Fangalo – https://fangalo.cz/

Elsie Vás zde provede světem vína.

 

Těšíme se na Vás, tým House of Wine

Uložit

Uložit

Uložit