Novinky

Phant Sauvignon Blanc
PH Sauvignon new DC
S potěšením Vám oznamujeme, že jsme s naším vínem Phant Sauvignon Blanc získali další ocenění na největší mezinárodní soutěži vín Decanter World Wine Awards 2016.

V Anglii se konal již 13. ročník této prestižní soutěže vín a náš Phant Sauvignon Blanc zde získal bronzovou medaili!

Porota nejlepších světových odborníků hodnotila celkem 16 000 přihlášených vín ze 47 zemí světa a jsme hrdi na ocenění, který náš Phant Sauvignon Blanc získal.

Phant Pinotage Reserve
PH Pinotage MV new

S velkým potěšením Vám oznamujeme, že náš nový Phant Pinotage Reserve 2013  získal stříbrnou medaili na prestižní mezinárodní soutěži MUNDUS VINI Grand International Wine Award 2015.

V soutěži bylo přihlášeno 4300 vín ze všech světových regionů, ze kterých nezávislá stopadesátičlená porota čtyři dny vybírala ta nejlepší vína. Jsme velmi pyšní, že mezi oceněnými je i náš Phant Pinotage Reserve 2013.

Redesign obalu vín Phant
PH Shiraz&Cabernet new

Připravili jsme kompletní redesign značky Phant. Hlavním cílem tohoto kroku bylo zlepšení komunikace vysoké kvality našich vín.

Etikety dostaly moderní grafické vyjádření, zásadním způsobem jsme diverzifikovali typy lahví pro jednotlivé odrůdy. Nové uzávěry lahví a zvláště pak velmi kvalitní korky umožní další zrání vybraných odrůd ve vinotékách a nově přicházíme i s potištěnými kartony.

Změnou prošlo i logo slona. Moderní slon dodává lahvi zcela jiný rozměr, symbolizuje nové zážitky, nové cesty a bude Vaším průvodcem světem vín Phant.

Konzumenti se s novým balením našich vín můžou poprvé seznámit v průběhu července 2015 u odrůd Cabernat Sauvignon a Shiraz a postupně bude docházet k výměně i u ostatních odrůd. Předpokládáme, že celý proces výměny stávajícího obalu za nový bude dokončen začátkem roku 2016.

V následujících měsících, tak jak budou vína Phant uváděna na trh, Vám budeme nové prvky balení u jednotlivách odrůd podrobně představovat. Čeká nás řada příjemných překvapení a věříme, že budete stejně nadšeni jako my.

Pojďte s námi objevit svět vín Phant!