Novinky

Soutěže FANGALO

Pravidla k soutěžím na FB profilu Fangalo:

Úplná pravidla spotřebitelské soutěže FB“Fangalo soutěž“

Pravidla k soutěžím na FB profilu Phant:

Úplná pravidla soutěže FB „Phant soutěž“

Vánoční nabídka

Nejen náš oceněný Phant Sauvignon, ale i mnohá další vína z celého světa, najdete v naší letošní Vánoční nabídce. Kvalita všech vín vysoce převyšuje cenu a uspokojí i ty největší znalce a téměř jakýkoliv rozpočet.

Věříme, že Vás letošní nabídka naláká k nákupu vína pro Vás, Vaše obchodní partnery nebo zaměstnance. Nezapomeňte, že i letos může být tiché víno daňově uznatelným nákladem.

Pro objednávky nebo bližší info můžete volat na tel.: 770114200 nebo psát na ebenovicova@houseofwine.eu

vánoční nabídku si můžete prohlédnout zde: Vánoční nabídka House of Wine 2020

PHANT ocenění

Tak jako každý rok i letos jsme poslali víno na jednu z nejprestižnějších mezinárodních soutěží vín Decanter World Wine Awards 2020 do Londýna.

 S velkým potěšením Vám oznamujeme, že naše výjimečné víno Phant Sauvignon Blanc získalo stříbrnou medaili s neuvěřitelnými 90 body ze 100. 

Soutěž byla založena v roce 2004 prestižním britským magazínem o víně a lihovinách a letošním ročníkem tak slaví sedmnáct let své existence mezi nejvýznamějšími  a největšími soutěžemi vín na světě.

Hodnotící jsou předními odborníly  celého světa, ti nejlepší ze svých zemí. Téměř měsíc posuzovalo 116 světových odborníků na víno, včetně 37 Master of Wine a 9 Master Sommeliers, celkem 16 518 vín.

Tento významný úspěch dokazuje nejen pečlivou práci celého týmu House of Wine, ale i vysokou kvalitu našich vín. Objednejte si tedy skleničku nebo rovnou celou lahev toto úžasné víno ve Vaší oblíbené restauraci.

Elsie Vás zde provede světem vína.

Těšíme se na Vás, tým House of Wine

Uložit

Uložit

Uložit