Náš přístup
iStock_000009043364Small

Kultura pití vína má v našich podmínkách mnoha set letou tradici a je tedy na co navazovat. V mnoha restauracích je víno nabízeno v luxusním skle a při správné teplotě.

 Personál umí vysvětlit, proč víno doporučuje, případně je schopen zodpovědět další otázky zákazníka. Je to opravdový zážitek. Naším cílem je tento přístup podporovat a rozvíjet.

Naším posláním je chovat se k zákazníkům jako k dobrému vínu, tedy s úctou a respektem. Budujeme s nimi dlouhodobé partnerské vztahy. Partnerství pro nás znamená, že našim zákazníkům pozorně nasloucháme a společně hledáme nejvhodnější řešení.

V naší nabídce jsou moderní, lehká, příjemně pitelná vína pro každodenní popíjení s přáteli. Rovněž nabízíme nádherná elegantní, plná vína pro slavnostní příležitosti, vína, která potěší i ty největší znalce.

S našimi gastro partnery vybíráme vína, která se skvěle hodí k nabízeným jídlům, ale rovněž vyhovují prostředí a cílové skupině hostů dané restaurace. Nezastupitelnou roli při prosazování našich dlouhodobých cílů hrají zaměstnanci, kteří sdílejí naše hodnoty. Věříme, že důvěra a respekt představuji základní stavební kameny dlouhodobého vztahu mezi společností a jejími zaměstnanci.

Trvalé zvyšování odborných znalostí našich zaměstnanců umožňuje přinášet nové postupy, a pomáhat tak rozvíjet společně s našimi partnery trh s vínem.